1. Hunddagis
  2. Handen

Hunddagis, Handen

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ElsaE

1. Elsa

16.6 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner
5
återkommande gäster

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
ElsaE

1. Elsa

Trygg,kärleksfull och flexibel hund- och kattpassning!16.6 km
(3 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"Bästa hundpassaren!"
HelgeH
Granskning av Helge
från
200 kr
/dag
FarimaF

2. Farima

11.7 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg kattvakt för din älskade katt 🐾

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
FarimaF

2. Farima

Ny djurvakt
Trygg kattvakt för din älskade katt 🐾11.7 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MarinaM

3. Marina

16.1 km
från
200 kr
/dag

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
MarinaM

3. Marina

❤️ Loving sitter for dogs, cats, smaller pets! 🌞✨16.1 km
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
SofiaS

4. Sofia

14.7 km
från
200 kr
/dag
5 recensioner
2
återkommande gäster

Hunden i fokus 🫶🏻

Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 8 dagar sen
SofiaS

4. Sofia

Hunden i fokus 🫶🏻14.7 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast bokad 7 dagar sen
Senast kontaktad 8 dagar sen
"Vi är mer än nöjda med att ha lämnat vår 6 månaders labbevalp Kurt till Sofia. Han är ett litet yrväder med mängder av energi som hon hanterade så väl. Kommer gärna lämna honom här igen ❤️"
MatildaM
Granskning av Matilda
från
200 kr
/dag
MathieuM

5. Mathieu

12.1 km
från
379 kr
/dag
15 recensioner
4
återkommande gäster

Bästa petsitters🐶

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
MathieuM

5. Mathieu

Bästa petsitters🐶12.1 km
(15 recensioner)
4 återkommande gäster
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 8 dagar sen
"Reliable and caring. Ziggy likes them a lot!"
JoakimJ
Granskning av Joakim
från
379 kr
/dag
MarinaM

6. Marina

19 km
från
250 kr
/dag
Ny djurvakt

Caring for your dog like they are part of the family

Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
MarinaM

6. Marina

Ny djurvakt
Caring for your dog like they are part of the family19 km
Senast aktiv idag
Bor med 1 hund
från
250 kr
/dag
AndreasA

7. Andreas

19.3 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa

Senast aktiv idag
Bor med 2 katter
AndreasA

7. Andreas

Professionell djurpassning – från aktivering till hälsa19.3 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv idag
Bor med 2 katter
från
200 kr
/dag
IsakI

8. Isak

10.5 km
från
200 kr
/dag

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad igår
Senast kontaktad 9 dagar sen
IsakI

8. Isak

trygg och omtänksam djurpassning10.5 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
RebeccaR

9. Rebecca

12.1 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Ordningsam tjej som älskar djur!

Senast kontaktad
Senast aktiv idag
RebeccaR

9. Rebecca

Ordningsam tjej som älskar djur! 12.1 km
(1 recension)
Senast kontaktad
Senast aktiv idag
från
200 kr
/dag
MilenaM

10. Milena

16.1 km
från
300 kr
/dag

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar

Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MilenaM

10. Milena

Trygg och erfaren hundvakt med ett stort hjärta för hundar16.1 km
Senast aktiv 12 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
AlperenA

11. Alperen

14.8 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Dog Lover & Engineer

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AlperenA

11. Alperen

Dog Lover & Engineer14.8 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/dag
JoosjeJ

12. Joosje

12.2 km
från
350 kr
/dag

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till

Svarar vanligtvis inom en dag
JoosjeJ

12. Joosje

Flerspråkig hund- & kattälskare som gärna hjälper till12.2 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
350 kr
/dag
MoaM

13. Moa

14.4 km
från
300 kr
/dag
3 recensioner

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MoaM

13. Moa

Nosgos, lek och kärlek! Din pälskling i fokus! 14.4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Handen för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Handen att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Handen som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Handen bokar hunddagis på Pawshake. Över 207 djurägare i Handen har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express