1. Husvakt
  2. Kungälv

Husvakt, Kungälv

En husvakt bor i ditt hem, och ser efter ditt hem och ditt/dina husdjur

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
OkuliinaO

1. Okuliina

18.1 km
från
325 kr
/natt
11 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 3 katter
OkuliinaO

1. Okuliina

Loving and experienced care for your pet18.1 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv 4 dagar sen
Bor med 3 katter
"Okuliina stayed with our 16-year old dog Zähnchen at our house and I can only recommend her! She took such good care about her, send me frequent updates with pictures, which gave me such a good feeling. Thank you again Okuliina! "
Esther-MarieE
Granskning av Esther-Marie
från
325 kr
/natt
DanaD

2. Dana

10.5 km
från
300 kr
/natt
12 recensioner
3
återkommande gäster

A Cat Person prefer Cats

Senast aktiv idag
DanaD

2. Dana

A Cat Person prefer Cats10.5 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast aktiv idag
"This was the 2nd time Dana house sat for me, and I was delighted again with how well my kitties were looked after. I received multiple updates throughout the day/evenings and arrived home to 4 very content cats. I would highly recommend Dana."
NathalieN
Granskning av Nathalie
från
300 kr
/natt
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AdriannaA

3. Adrianna

16.1 km
från
270 kr
/natt
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

3. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning16.1 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
270 kr
/natt
SpoorthiS

4. Spoorthi

19.2 km
från
320 kr
/natt
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
SpoorthiS

4. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 19.2 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
320 kr
/natt
FrederikkeF

5. Frederikke

15.9 km
från
400 kr
/natt

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

5. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden15.9 km
Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/natt
yangY

6. yang

18.8 km
från
300 kr
/natt
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 13 dagar sen
yangY

6. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs18.8 km
(1 recension)
Senast aktiv 13 dagar sen
från
300 kr
/natt
KarinK

7. Karin

19.5 km
från
300 kr
/natt

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

7. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader19.5 km
Bor med 3 katter
från
300 kr
/natt
JohannaJ

8. Johanna

19.2 km
från
300 kr
/natt

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

8. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana19.2 km
från
300 kr
/natt
MartinaM

9. Martina

14.8 km
från
800 kr
/natt

Dogs have always been a light in my life ..

Svarar vanligtvis inom en dag
MartinaM

9. Martina

Dogs have always been a light in my life ..14.8 km
Svarar vanligtvis inom en dag
från
800 kr
/natt
SabrinaS

10. Sabrina

0.2 km
från
375 kr
/natt

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare

SabrinaS

10. Sabrina

Älskar att ta hand om din katt , erfaren katt uppfödare 0.2 km
från
375 kr
/natt
SofiaS

11. Sofia

18.8 km
från
350 kr
/natt

Kärleksfull djurpassare

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
SofiaS

11. Sofia

Kärleksfull djurpassare18.8 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
350 kr
/natt

Varför ska jag ha en husvakt?

Reser du bort men har ett husdjur som föredrar att stanna kvar i sin egen miljö? Eller kanske har du en rad olika djur och det är inte praktiskt för dig att organisera att de alla bor på olika platser? Då kanske du vill överväga att hitta en djurvakt på Pawshake som kan komma och bo i dit hem i Kungälv medans du är borta.

Husvaktning är ett bekvämt och prisvärt alternativ när du har flera husdjur och vill att ditt hus ska vara säkert och tas hand om medans du är borta. Många av våra djurvakter har mycket rimliga priser för husvaktning eftersom de tycker om att upptäcka olika stadsdelar som Kungälv.

På Pawshake förstår vi att det kan vara lite skrämmande att lämna ditt hem till en främling. Så vi har gjort allt för att se till att din Pawshake husvakt är pålitlig. Alla våra djurvaktsprofiler kontrolleras individuellt av vårt dedikerade förtroende- och säkerhetstea.

Det bästa med en Pawshake-verifierad husvakt är att du kan koppla av och att veta att du täckas av Pawshake-garantin som inkluderar veterinärstäckning. Ditt husdjur förblir i en bekant miljö och ditt hem Kungälv sköts om.

Förutom att ta hand om ditt husdjur, hjälper de flesta av våra husvakter dig gärna med att ta in din post, ta ut soporna och vattna dina blommor. Se bara till att du diskuterar alla dina krav med din valda husvakt innan du bokar.

Djurägare i Kungälv bokar husvakt på Pawshake. Över 210 djurägare i Kungälv har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express