1. Kattpassning
  2. Lidingö

Kattpassning, Lidingö

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
AngelinaA

1. Angelina

4.9 km
från
100 kr
/dag
2 recensioner

Cat lover loved by cats

Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
AngelinaA

1. Angelina

Cat lover loved by cats4.9 km
(2 recensioner)
Senast bokad idag
Senast kontaktad 2 dagar sen
"Perfect. Thank you for taking care of my cat :)"
DanielD
Granskning av Daniel
från
100 kr
/dag
AnnA

2. Ann

6.9 km
från
250 kr
/dag
5 recensioner

Kattvakt och hundrastning

Svarar vanligtvis inom en timme
AnnA

2. Ann

Kattvakt och hundrastning6.9 km
(5 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en timme
"Tack så mycket Ann! Hon tog hand om min katt och skickade bilder varje gång, vilket gjorde mig lugn. Kommunikationen var snabb och smidig. Jag skulle absolut välja henne igen."
HnsH
Granskning av Hns
från
250 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
JessieJ

3. Jessie

6.9 km
från
150 kr
/dag
5 recensioner
1
återkommande gäst

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till

Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
JessieJ

3. Jessie

Trygg och erfaren hundälskare som gärna hjälper till6.9 km
(5 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 14 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"En helt fantastisk djurvakt som är noggrann, kommunikativ och ser till djurens bästa på alla sätt. Har fått dagliga rapporter med bilder på våra fyrbenta vilket ingav respekt och professionalitet. Både jag och min sambo är mer än nöjda och kommer med säkerhet höra av oss igen om vi skulle behöva hjälp. "
AnnaA
Granskning av Anna
från
150 kr
/dag
KarlaK

4. Karla

6.9 km
från
180 kr
/dag
2 recensioner

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KarlaK

4. Karla

Experienced petsitter with cats and dogs of all sizes6.9 km
(2 recensioner)
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"Karla did a fantastic job of looking after our cats Luna and Artemis. She helped us out at fairly short notice and went the extra mile to take care of them both. -- Karla gjorde ett fantastiskt jobb med att ta hand om våra katter Luna och Artemis. Hon hjälpte oss med ganska kort varsel och gjorde det lilla extra för att ta hand om dem båda."
CraigC
Granskning av Craig
från
180 kr
/dag
wangqiuW

5. wangqiu

4.7 km
från
160 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter

Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom en timme
wangqiuW

5. wangqiu

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter4.7 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv idag
Svarar vanligtvis inom en timme
"Wangqiu took good care of our two rabbits, everything was as usual after we got back!"
JanJ
Granskning av Jan
från
160 kr
/dag
JuliaJ

6. Julia

2 km
från
200 kr
/dag
8 recensioner
3
återkommande gäster

Hund promenad, hund/katt/hus/smådjursvaktning på Lidingö

Senast kontaktad
Senast aktiv 10 dagar sen
JuliaJ

6. Julia

Hund promenad, hund/katt/hus/smådjursvaktning på Lidingö2 km
(8 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad
Senast aktiv 10 dagar sen
"Tog väldigt bra hand om mina kaniner!"
EmilE
Granskning av Emil
från
200 kr
/dag
HannaH

7. Hanna

4.5 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg och pålitlig djurvakt när du är borta

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
HannaH

7. Hanna

Ny djurvakt
Trygg och pålitlig djurvakt när du är borta4.5 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
150 kr
/dag
LindaL

8. Linda

5.1 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Jag tar väl hand om din fyrtassare! (Ömalm/Vasastan)

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
LindaL

8. Linda

Jag tar väl hand om din fyrtassare! (Ömalm/Vasastan)5.1 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
"I totally recommend her. Caring and loving with our cat, kind and professional. 10/10!"
DeviD
Granskning av Devi
från
200 kr
/dag
EllinorE

9. Ellinor

4.1 km
från
200 kr
/dag

Söker Du En Pålitlig Djurvän?

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
EllinorE

9. Ellinor

Söker Du En Pålitlig Djurvän?4.1 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
från
200 kr
/dag
AlisonA

10. Alison

5.1 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Canadian dog sitter in Stockholm!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
AlisonA

10. Alison

Ny djurvakt
Canadian dog sitter in Stockholm!5.1 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv igår
från
150 kr
/dag
NannaN

11. Nanna

3 km
från
200 kr
/dag

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb!

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
NannaN

11. Nanna

Djurvan 25 årig dansk konstpedagog söker extrajobb! 3 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
200 kr
/dag
YevheniiaY

12. Yevheniia

6.4 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän

Bor med 1 hund
Bor med Shih-tzu Zhuk
YevheniiaY

12. Yevheniia

Ny djurvakt
Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän6.4 km
Bor med 1 hund
Bor med Shih-tzu Zhuk
från
150 kr
/dag
AnneliA

13. Anneli

6.4 km
från
300 kr
/dag

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

13. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 6.4 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/dag
EmiliaE

14. Emilia

4.3 km
från
200 kr
/dag

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö

Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
EmiliaE

14. Emilia

Hundpromenader och kattpassning på Lidingö4.3 km
Bor med 1 hund
Bor med Labrador Frank
från
200 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Lidingö hos Pawshake kan hjälpa. Vår Lidingö kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Lidingö kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Lidingö bokar kattvakt på Pawshake. Över 452 djurägare i Lidingö har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express