1. Kattpassning
  2. Sundbyberg

Kattpassning, Sundbyberg

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
YinanY

1. Yinan

4.4 km
från
150 kr
/dag
2 recensioner

Responsible summer friend for cats

Senast aktiv 12 dagar sen
YinanY

1. Yinan

Responsible summer friend for cats4.4 km
(2 recensioner)
Senast aktiv 12 dagar sen
"Yinan är en fantastiskt trevlig och skötsam person som verkligen tog hand om mina katter på ett utmärkt sätt! Snabb i kommunikationen och flexibel med datumen. Kan definitivt rekommendera honom till fler och jag kommer boka honom nästa gång jag behöver hjälp!"
AnnicaA
Granskning av Annica
från
150 kr
/dag
Zeinab (Nika)Z

2. Zeinab (Nika)

5.1 km
från
250 kr
/dag
104 recensioner
27
återkommande gäster

lovely creatures 😍

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 5 dagar sen
Zeinab (Nika)Z

2. Zeinab (Nika)

lovely creatures 😍5.1 km
(104 recensioner)
27 återkommande gäster
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 5 dagar sen
"Zeinab är den bästa kattvakt jag kan tänka mig, kärleksfull, ansvarstagande och noggrann. Hon har hjälpt oss ta hand om vår lilla katt många gånger genom åren och jag hoppas att det blir många fler tillfällen!"
JanaJ
Granskning av Jana
från
250 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AngelinaA

3. Angelina

5.7 km
från
100 kr
/dag
Ny djurvakt
1 recension

Cat lover loved by cats

Senast bokad 8 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
AngelinaA

3. Angelina

Ny djurvakt
Cat lover loved by cats5.7 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast aktiv 4 dagar sen
"Everything was great! Thank you for taking care of my pets! "
AlexA
Granskning av Alex
från
100 kr
/dag
LauraL

4. Laura

6.1 km - Kungsholmen
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Daily visits by veterinarian and animal lover

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
LauraL

4. Laura

Ny djurvakt
Daily visits by veterinarian and animal lover6.1 km - Kungsholmen
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
IndraI

5. Indra

1.1 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Good with people. Better with dogs ❤️

Senast aktiv 6 dagar sen
IndraI

5. Indra

Ny djurvakt
Good with people. Better with dogs ❤️1.1 km
Senast aktiv 6 dagar sen
från
200 kr
/dag
NadjaN

6. Nadja

2.6 km
från
150 kr
/dag
14 recensioner
5
återkommande gäster

Pålitlig djurvakt i Stockholm:Hundar • Katter • Kaniner

Senast aktiv 5 dagar sen
Bor med 2 katter
NadjaN

6. Nadja

Pålitlig djurvakt i Stockholm:Hundar • Katter • Kaniner2.6 km
(14 recensioner)
5 återkommande gäster
Senast aktiv 5 dagar sen
Bor med 2 katter
"Nadja is an excellent care giver, I’ve never felt more at ease leaving my Coco with anyone like I have with her. Excellent communication and updates. 10/10 will book again! "
BarendB
Granskning av Barend
från
150 kr
/dag
JintianJ

7. Jintian

4.4 km
från
180 kr
/dag
4 recensioner
2
återkommande gäster

Passionerad & Genuint Kattälskande 🐈

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
JintianJ

7. Jintian

Passionerad & Genuint Kattälskande 🐈4.4 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
"Jintian was friendly and great with my cats, the cats warmed up to her immediately. She also kept me updated with photos and messages on the cats statuses in real time. Highly recommended! "
KristyK
Granskning av Kristy
från
180 kr
/dag
LiangliangL

8. Liangliang

2.7 km - Råsunda
från
130 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Promenad och hembesök till hundar, katter och smådjur

Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
LiangliangL

8. Liangliang

Promenad och hembesök till hundar, katter och smådjur 2.7 km - Råsunda
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad 10 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
"Liangliang has been wonderful with my rabbits. It is only her first time taking care of rabbits and she was open to getting instructions and explanations. My rabbits felt very comfortable by the end of the week.😊"
ChayC
Granskning av Chay
från
130 kr
/dag
EmiliaE

9. Emilia

3.9 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Trygg hundvakt och dagliga promenader

Senast aktiv 7 dagar sen
EmiliaE

9. Emilia

Ny djurvakt
Trygg hundvakt och dagliga promenader3.9 km
Senast aktiv 7 dagar sen
från
150 kr
/dag
AgnesA

10. Agnes

2.5 km
från
210 kr
/dag
3 recensioner
1
återkommande gäst

Promenader och hembesök av djurälskande student i Råsunda

Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en timme
AgnesA

10. Agnes

Promenader och hembesök av djurälskande student i Råsunda2.5 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en timme
"Agnes är en bra och pålitlig person med kattvana. Jag kommer att anlita henne igen."
KeeK
Granskning av Kee
från
210 kr
/dag
ZihanZ

11. Zihan

4.4 km
från
170 kr
/dag
5 recensioner

Experienced attentive sitter 🐶🐱💗

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
ZihanZ

11. Zihan

Experienced attentive sitter 🐶🐱💗4.4 km
(5 recensioner)
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"Zihan took great care of our cats, brushing them, feeding them, and playing with them plenty. She was fast and dependable, and we felt safe with her taking care of the cats. The cats seemed very at ease afterwards."
MatteusM
Granskning av Matteus
från
170 kr
/dag
YaxiY

12. Yaxi

1.2 km
från
200 kr
/dag
1 recension
2
återkommande gäster

The Soft-Hearted Caretaker 🐾 Quiet Care in a Calm Home

Senast aktiv 9 dagar sen
YaxiY

12. Yaxi

The Soft-Hearted Caretaker 🐾 Quiet Care in a Calm Home1.2 km
(1 recension)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 9 dagar sen
från
200 kr
/dag
JingweiJ

13. Jingwei

4.4 km
från
150 kr
/dag
16 recensioner
5
återkommande gäster

Energetic Pet Lover Ready for Walks & Fun!

Bor med 1 katt
JingweiJ

13. Jingwei

Energetic Pet Lover Ready for Walks & Fun!4.4 km
(16 recensioner)
5 återkommande gäster
Bor med 1 katt
"Jingwei tog mycket väl hand om mina två katter när jag var bortrest! "
JohanJ
Granskning av Johan
från
150 kr
/dag
wangqiuW

14. wangqiu

5.8 km
från
160 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter

Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
wangqiuW

14. wangqiu

Your Pet's New Best Friend & Trusted Sitter5.8 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 2 dagar sen
Svarar vanligtvis inom en timme
"Wangqiu took good care of our two rabbits, everything was as usual after we got back!"
JanJ
Granskning av Jan
från
160 kr
/dag
AnastasiiaA

15. Anastasiia

5.3 km - Bromma
från
130 kr
/dag
24 recensioner
5
återkommande gäster

För ditt husdjurs bästa!

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
AnastasiiaA

15. Anastasiia

För ditt husdjurs bästa!5.3 km - Bromma
(24 recensioner)
5 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 8 dagar sen
"Om det funnits 10 stjärnor så skulle Anastasiia ha fått det av mig! Fantastisk kattvakt som håller det hon lovar, leker och gosar med katterna och håller rent i lådor samt utfodring. Katterna mycket nöjda när jag kom hem efter 5 dagar borta. Mina varmaste rekommendationer. "
AnnetteA
Granskning av Annette
från
130 kr
/dag
IsisI

16. Isis

6.2 km
från
200 kr
/dag
4 recensioner
2
återkommande gäster

Ansvarstagande djurvän

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
IsisI

16. Isis

Ansvarstagande djurvän6.2 km
(4 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
"Isis tog hand om min katt över en långhelg och allt funkade perfekt 🙂"
JakobJ
Granskning av Jakob
från
200 kr
/dag
MikaelaM

17. Mikaela

3.8 km
från
200 kr
/dag
15 recensioner
10
återkommande gäster

Erfaren kattvakt som gärna ser efter era sötnosar!

Svarar vanligtvis inom en dag
MikaelaM

17. Mikaela

Erfaren kattvakt som gärna ser efter era sötnosar!3.8 km
(15 recensioner)
10 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom en dag
"Vi är så nöjda med hur Mikaela tog hand om våra katter när vi reste bort över jul och nyår. Hon var pålitlig, kunnig och engagerad, det känns som att hon verkligen lade vikt vid att lära känna våra djur och skapade förtroende hos dem. Vi kände oss helt och hållet trygga med att lämna våra älsklingar i Mikaelas omsorg och kunde slappna av och njuta av vår resa. Vi kan varmt rekommendera Mikaelas tjänster!"
LinaL
Granskning av Lina
från
200 kr
/dag
LinnL

18. Linn

3.7 km
från
150 kr
/dag
3 recensioner
2
återkommande gäster

Trygg, pålitlig djur- och promenadälskare

Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv 13 dagar sen
LinnL

18. Linn

Trygg, pålitlig djur- och promenadälskare3.7 km
(3 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv 13 dagar sen
"Andra gånger i rad den här sommaren jag tog hjälp av Linn. Även denna gång gick allt bra och jag är väldigt nöjd! "
AliceA
Granskning av Alice
från
150 kr
/dag
JuliaJ

19. Julia

6.1 km
från
120 kr
/dag
16 recensioner
8
återkommande gäster

Pålitlig djurälskare

Senast aktiv 8 dagar sen
Bor med 1 katt
JuliaJ

19. Julia

Pålitlig djurälskare 6.1 km
(16 recensioner)
8 återkommande gäster
Senast aktiv 8 dagar sen
Bor med 1 katt
"Julia was absolutely wonderful with our rabbits, giving them so much care and attention. She followed their routine perfectly and made sure they felt safe and happy. We really appreciated the thoughtful updates and photos while we were away. I would trust her again in a heartbeat and highly recommend her to anyone!"
-anonymized--
Granskning av -anonymized-
från
120 kr
/dag
JimenaJ

20. Jimena

3 km
från
150 kr
/dag
1 recension

🐾 Loving Pet Care – 4 Years of Experience ❤️

Svarar vanligtvis inom en dag
JimenaJ

20. Jimena

🐾 Loving Pet Care – 4 Years of Experience ❤️3 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom en dag
"Was lovely having Jimena look after our cats. She's a great listener and was able to handle both of our cats perfectly given the introduction we gave of them"
MohammadM
Granskning av Mohammad
från
150 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Sundbyberg hos Pawshake kan hjälpa. Vår Sundbyberg kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Sundbyberg kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Sundbyberg bokar kattvakt på Pawshake. Över 448 djurägare i Sundbyberg har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express