1. Hunddagis
  2. Mölndal

Hunddagis, Mölndal

Hunddagis med erfaren dagmatte

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

7.1 km
från
300 kr
/dag
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)7.1 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 2 dagar sen
Senast kontaktad
"Det kändes väldigt tryggt att lämna vår valp hos Laura. Så trevlig och professionell tjej som återkopplar snabbt. Charlie såg fram emot att få komma till henne, så det kändes tryggt. Rekommenderar ❤️"
AnnaA
Granskning av Anna
från
300 kr
/dag
Marcela LauritoM

2. Marcela Laurito

9.9 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
Marcela LauritoM

2. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets9.9 km
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Marcela & Paul are really kind, I trusted them right away with my dog Ollie. During the day Marcela kept me updated about Ollie with messages and pictures. I was really happy that Ollie was having such a great time :) Thanks so much! "
MalouM
Granskning av Malou
från
200 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
MikaM

3. Mika

5.8 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner
1
återkommande gäst

Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv idag
MikaM

3. Mika

Hundälskande student som gärna passar din hund! 🐶🩷5.8 km
(2 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv idag
"Väldigt tryggt att lämna Buster hos Mika."
MalinM
Granskning av Malin
från
200 kr
/dag
VictoriaV

4. Victoria

3.9 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Hund och kattvan djurpassare

Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
VictoriaV

4. Victoria

Ny djurvakt
Hund och kattvan djurpassare3.9 km
Senast aktiv 2 dagar sen
Bor med 2 katter
från
200 kr
/dag
AngelicaA

5. Angelica

3.4 km
från
350 kr
/dag
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
AngelicaA

5. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg3.4 km
(2 recensioner)
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
"Är väldigt nöjd med hur fint Angelica tog hand om Buster!"
MalinM
Granskning av Malin
från
350 kr
/dag
EllaE

6. Ella

6.2 km
från
300 kr
/dag
8 recensioner
1
återkommande gäst

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg

Senast bokad igår
Senast kontaktad
EllaE

6. Ella

Caring & Reliable Pet Lover in Gothenburg6.2 km
(8 recensioner)
1 återkommande gäst
Senast bokad igår
Senast kontaktad
från
300 kr
/dag
MeenamM

7. Meenam

4.1 km
från
300 kr
/dag
1
återkommande gäst

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på

Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
MeenamM

7. Meenam

Kärleksfull och pålitlig hundpassning du kan lita på4.1 km
1 återkommande gäst
Senast aktiv 3 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
300 kr
/dag
AndrinaA

8. Andrina

4 km
från
150 kr
/dag
3 recensioner

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
AndrinaA

8. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!4 km
(3 recensioner)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
"Fick bra kontakt och allt gick jättebra, är nöjd!"
PetraP
Granskning av Petra
från
150 kr
/dag
SpoorthiS

9. Spoorthi

8 km
från
280 kr
/dag
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
SpoorthiS

9. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 8 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad igår
från
280 kr
/dag
EllaE

10. Ella

6.5 km
från
200 kr
/dag
1 recension
1
återkommande gäst

Söker du hundvakt?

Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
EllaE

10. Ella

Söker du hundvakt?6.5 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 11 dagar sen
Senast kontaktad igår
från
200 kr
/dag
MalinM

11. Malin

5.9 km
från
200 kr
/dag
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
MalinM

11. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader5.9 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 13 dagar sen
Senast aktiv igår
från
200 kr
/dag
NellieN

12. Nellie

4.9 km
från
200 kr
/dag
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 3 dagar sen
NellieN

12. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt4.9 km
Senast aktiv 3 dagar sen
från
200 kr
/dag
yangY

13. yang

7.6 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 12 dagar sen
yangY

13. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs7.6 km
(1 recension)
Senast aktiv 12 dagar sen
från
200 kr
/dag
PaulP

14. Paul

9.9 km
från
200 kr
/dag
1 recension

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 14 dagar sen
PaulP

14. Paul

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets9.9 km
(1 recension)
Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 14 dagar sen
från
200 kr
/dag
ArdalanA

15. Ardalan

4.7 km
från
200 kr
/dag
2 recensioner

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg

Svarar vanligtvis inom en dag
ArdalanA

15. Ardalan

Omsorgsfull och pålitlig husdjurspassare i Göteborg 4.7 km
(2 recensioner)
Svarar vanligtvis inom en dag
från
200 kr
/dag
DagmaraD

16. Dagmara

0.1 km
från
240 kr
/dag

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Svarar vanligtvis inom en timme
DagmaraD

16. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾0.1 km
Svarar vanligtvis inom en timme
från
240 kr
/dag
SibyllaS

17. Sibylla

8.4 km
från
400 kr
/dag
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

17. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt8.4 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
400 kr
/dag
JaffarJ

18. Jaffar

5.6 km
från
200 kr
/dag

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

18. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig5.6 km
från
200 kr
/dag

Varför hunddagis?

För hundägare är det en av de svåraste sakerna att gå till jobbet varje dag och undra vad din hund kommer att ta sig till medans du är borta. På Pawshake förstår vi att hundar behöver aktivitet och interaktion under dagen också, varför bokar du inte en av våra betrodda djurvakter i Mölndal för hunddagis till din hund? Du kan lämna av din hund på vägen till jobbet eller bestämma med din lokala Pawshake djurvakt i Mölndal att hen hämtar och lämnar din hund varje gång.

Hunddagis är ett bra sätt att hålla din hund mentalt och fysiskt aktiv under dagen så att du kan komma hem till en lycklig, nöjd och trött hund. Pawshakes hemvårdstjänst är särskilt bra för unga hundar som fortfarande kan behöva ständig övervakning, hundar som kan behöva lite extra vård och uppmärksamhet, eller de som kan vara extra aktiva.

Våra djurvakter som erbjuder hemvårdstjänster är mer anpassningsbara än dina genomsnittliga större hunddagis. Antalet hålls små och vissa Pawshake djurvakter tar bara in en hund i taget. Detta innebär att de kan jobba runt dina tidpunkter och alla speciella krav som din hund kan ha. Så låt din fyrbenta vän njuta av sin dag med en kärleksfull djurvakt i Mölndal som garanterat kommer att ge dem massor av kärlek och hängiven uppmärksamhet. Därutöver kan du få bilder och uppdateringar under dagen så att du kan följa din hunds upplevelser!

I varje hunddagis bokning ingår också Pawshake-garantin, som inkluderar veterinärstäckning, kundtjänst dygnet runt med mera .

Djurägare i Mölndal bokar hunddagis på Pawshake. Över 184 djurägare i Mölndal har lämnat en recension, med ett medel på 4.96/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express