1. Hundrastning
  2. Göteborg

Hundrastning, Göteborg

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LauraL

1. Laura

2.9 km
från
100 kr
/promenad
155 recensioner
53
återkommande gäster

Djurvakt i Göteborg :)

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
LauraL

1. Laura

Djurvakt i Göteborg :)2.9 km
(155 recensioner)
53 återkommande gäster
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad igår
"Vi är så nöjda med Laura. Hon är pålitlig och uppdaterar alltid om vår lillemans dag. Hon svarar alltid på ens meddelanden och skriver om det varit något under dagen. Hon har även uppdaterat med foton varje gång och ibland även skickat på våra andra djur, det värmer alltid ens mamma-hjärta. Det är tydligt att vår Bob trivs i hennes sällskap och att han tycker mycket om henne, det syns på både bilderna som tas men också hur han blir när vi nämner Lauras namn, när vi kommit hem från jobbet. Vi känner oss väldigt trygga med att ha Laura som vår dagmatte när vi är på jobb. Hon ser alltid till att våra killar har det bäst. Vi rekommenderar henne starkt!"
JosefineJ
Granskning av Josefine
från
100 kr
/promenad
LeilaL

2. Leila

2 km
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt
1 recension

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
LeilaL

2. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾2 km
(1 recension)
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
"Leila was so wonderful with my babies. She was patient and super professional and my dogs loved her! Will definitely book again! Thanks Leila!"
LucyL
Granskning av Lucy
från
150 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
yangY

3. yang

0.2 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 13 dagar sen
yangY

3. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs0.2 km
(1 recension)
Senast aktiv 13 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AdriannaA

4. Adrianna

5.9 km
från
105 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
AdriannaA

4. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning5.9 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
från
105 kr
/promenad
SpoorthiS

5. Spoorthi

1.3 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Reliable and Caring Pet Sitter

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
SpoorthiS

5. Spoorthi

Reliable and Caring Pet Sitter 1.3 km
(3 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
PatriciaP

6. Patricia

4.6 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
PatriciaP

6. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️4.6 km
Senast kontaktad 2 dagar sen
Senast aktiv idag
från
105 kr
/promenad
OkuliinaO

7. Okuliina

1.4 km
från
120 kr
/promenad
11 recensioner
3
återkommande gäster

Loving and experienced care for your pet

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
OkuliinaO

7. Okuliina

Loving and experienced care for your pet1.4 km
(11 recensioner)
3 återkommande gäster
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv idag
från
120 kr
/promenad
AngelicaA

8. Angelica

4.3 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
AngelicaA

8. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg4.3 km
(2 recensioner)
Senast bokad 13 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
från
150 kr
/promenad
MartaM

9. Marta

5.6 km
från
170 kr
/promenad
28 recensioner
16
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
MartaM

9. Marta

En galen två-katts-ägare5.6 km
(28 recensioner)
16 återkommande gäster
Senast kontaktad igår
Senast aktiv idag
från
170 kr
/promenad
FrederikkeF

10. Frederikke

3.8 km
från
200 kr
/promenad

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

10. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden3.8 km
Senast aktiv igår
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/promenad
EllaE

11. Ella

5.6 km
från
100 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Söker du hundvakt?

Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
EllaE

11. Ella

Söker du hundvakt?5.6 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast bokad 12 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Marcela LauritoM

12. Marcela Laurito

2.7 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets

Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
Marcela LauritoM

12. Marcela Laurito

Paul & Marcela: Fun days & cozy nights for pets2.7 km
(2 recensioner)
Senast bokad 4 dagar sen
Senast kontaktad 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
MalinM

13. Malin

4.5 km
från
100 kr
/promenad
3 recensioner

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader

Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
MalinM

13. Malin

Trygg hund- & kattvän för aktiva hundpromenader4.5 km
(3 recensioner)
Senast kontaktad 14 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
NellieN

14. Nellie

3.4 km
från
100 kr
/promenad

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 4 dagar sen
NellieN

14. Nellie

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt3.4 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AmeliaA

15. Amelia

4.6 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
AmeliaA

15. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt4.6 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
från
140 kr
/promenad
KarinK

16. Karin

1.2 km
från
100 kr
/promenad

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Bor med 3 katter
KarinK

16. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader1.2 km
Bor med 3 katter
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

17. Haribhaskar

4.2 km
från
100 kr
/promenad

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

17. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home4.2 km
från
100 kr
/promenad
NatalieN

18. Natalie

1.8 km
från
100 kr
/promenad
2 recensioner
2
återkommande gäster

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
NatalieN

18. Natalie

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!1.8 km
(2 recensioner)
2 återkommande gäster
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
100 kr
/promenad
SibyllaS

19. Sibylla

0.9 km
från
150 kr
/promenad
1 recension

Din hunds favorit hundvakt

Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
SibyllaS

19. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt0.9 km
(1 recension)
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
150 kr
/promenad
JaffarJ

20. Jaffar

2.6 km
från
300 kr
/promenad

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

20. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig2.6 km
från
300 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Göteborg som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Göteborg och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Göteborg . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Göteborg bokar hundpromenader på Pawshake. Över 235 djurägare i Göteborg har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express