1. Hundrastning
  2. Olskroken

Hundrastning, Olskroken

Hitta en erfaren hundrastare som kan aktivera din hund när du själv inte har tid

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
LeilaL

1. Leila

4.1 km - Nordstaden
från
150 kr
/promenad
Ny djurvakt
1 recension

Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾

Senast aktiv 2 dagar sen
LeilaL

1. Leila

Ny djurvakt
Pet lover who would love to care for your furry friend 🐾4.1 km - Nordstaden
(1 recension)
Senast aktiv 2 dagar sen
"Leila was so wonderful with my babies. She was patient and super professional and my dogs loved her! Will definitely book again! Thanks Leila!"
LucyL
Granskning av Lucy
från
150 kr
/promenad
DariaD

2. Daria

5.2 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet care with Daria ❀

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
DariaD

2. Daria

Ny djurvakt
Pet care with Daria ❀5.2 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast aktiv 2 dagar sen
från
100 kr
/promenad
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AdriannaA

3. Adrianna

4.2 km
från
105 kr
/promenad
Ny djurvakt

Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
AdriannaA

3. Adrianna

Ny djurvakt
Trygg och erfaren djurälskare erbjuder djurpassning4.2 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv igår
från
105 kr
/promenad
yangY

4. yang

5.4 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs

Senast aktiv 6 dagar sen
yangY

4. yang

Reliable and experienced dog near park&river just downstairs5.4 km
(1 recension)
Senast aktiv 6 dagar sen
från
100 kr
/promenad
InaI

5. Ina

5.8 km
från
150 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Animals make my day better, let me make theirs better too!

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
InaI

5. Ina

Animals make my day better, let me make theirs better too!5.8 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 katt
"Ina is a true blessing for both pets and their owners! She understands how attached I am to my dog and he to me, she communicates frequently and shows a lot of care for him. Thank you Ina! "
IndiI
Granskning av Indi
från
150 kr
/promenad
AngelicaA

6. Angelica

4.1 km
från
150 kr
/promenad
2 recensioner

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
AngelicaA

6. Angelica

Loving, experienced & attentive pet care in Gothenburg4.1 km
(2 recensioner)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 6 dagar sen
från
150 kr
/promenad
FransF

7. Frans

4.8 km - Krokslätt
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt
2 recensioner

Din katts nya bästa vän!

Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
FransF

7. Frans

Ny djurvakt
Din katts nya bästa vän!4.8 km - Krokslätt
(2 recensioner)
Senast bokad 3 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
100 kr
/promenad
EllaE

8. Ella

0.1 km
från
100 kr
/promenad
1 recension

Söker du hundvakt?

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
EllaE

8. Ella

Söker du hundvakt?0.1 km
(1 recension)
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 5 dagar sen
från
100 kr
/promenad
PatriciaP

9. Patricia

3.8 km
från
105 kr
/promenad

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️

Senast aktiv 4 dagar sen
PatriciaP

9. Patricia

Spanish animal sitter in Göteborg 🐶🐱❤️3.8 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
105 kr
/promenad
NellieN

10. Nellie

2.9 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Djurälskande och trygg hund- & kattvakt

Senast aktiv 4 dagar sen
NellieN

10. Nellie

Ny djurvakt
Djurälskande och trygg hund- & kattvakt2.9 km
Senast aktiv 4 dagar sen
från
100 kr
/promenad
AdamA

11. Adam

4.7 km
från
15 €
/promenad

Erfaren lugn kattälskare

Bor med 1 katt
AdamA

11. Adam

Erfaren lugn kattälskare 4.7 km
Bor med 1 katt
från
15 €
/promenad
JohannaJ

12. Johanna

1.6 km
från
100 kr
/promenad

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

12. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana1.6 km
från
100 kr
/promenad
HaribhaskarH

13. Haribhaskar

5.5 km
från
100 kr
/promenad
Ny djurvakt

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

13. Haribhaskar

Ny djurvakt
Pet parent missing his lovely dog at home5.5 km
från
100 kr
/promenad
MartaM

14. Marta

0.2 km
från
170 kr
/promenad
28 recensioner
14
återkommande gäster

En galen två-katts-ägare

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
MartaM

14. Marta

En galen två-katts-ägare0.2 km
(28 recensioner)
14 återkommande gäster
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
170 kr
/promenad
AmeliaA

15. Amelia

3.9 km
från
140 kr
/promenad
12 recensioner
3
återkommande gäster

Snäll och tålmodig djurvakt

Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
AmeliaA

15. Amelia

Snäll och tålmodig djurvakt3.9 km
(12 recensioner)
3 återkommande gäster
Senast kontaktad 3 dagar sen
Senast aktiv 3 dagar sen
från
140 kr
/promenad
FrederikkeF

16. Frederikke

5 km - Backa
från
200 kr
/promenad

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden

Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
FrederikkeF

16. Frederikke

Musiklärare som gärna passar djur på fritiden5 km - Backa
Senast aktiv 8 dagar sen
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
200 kr
/promenad
ClaraC

17. Clara

5.6 km
från
130 kr
/promenad
3 recensioner
1
återkommande gäst

En sprallig men lugn tjej som älskar djur.

Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en dag
ClaraC

17. Clara

En sprallig men lugn tjej som älskar djur.5.6 km
(3 recensioner)
1 återkommande gäst
Bor med 2 katter
Svarar vanligtvis inom en dag
från
130 kr
/promenad
JaffarJ

18. Jaffar

3.2 km
från
300 kr
/promenad

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

18. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig3.2 km
från
300 kr
/promenad
KingaK

19. Kinga

5.3 km
från
250 kr
/promenad
1 recension
1
återkommande gäst

Pet sitting in Göteborg💗

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
KingaK

19. Kinga

Pet sitting in Göteborg💗 5.3 km
(1 recension)
1 återkommande gäst
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom om ett par timmar
från
250 kr
/promenad

Varför hundrastning?

Ibland kan du bli riktigt upptagen och märker att du inte hinner gå ut med din hund. Lyckligtvis är det verkligen lätt att genom Pawshake få kontakt med tusentals djurvänner och hitta en hundrastare i Olskroken som är tillgänglig och kan hjälpa dig.

Alla våra hundrastare kontrolleras individuellt och varje bokning av hundrastning täcks av Pawshake-garantin så att du kanslappna av medans din djurvakt tar hand om din hund. Dessutom kommer din Pawshake-hundrastare från Olskroken och deras profil innehåller även recensioner från andra husdjursägare.

Att ha en hundrastare på besök under dagen är ett prisvärt och bra sätt att bryta upp dagen och göra din hunds dag mer intressant. Några av våra rastare tar flera hundar på en gång så den här tjänsten är ett bra sätt för din hund att umgås och träffa andra liknande hundar. Men om din hund föredrar att gå ut ensam kan du också hitta hundrastare som bara går ut med en hund åt gången Olskroken . På så sätt kan promenaderna vara helt dedikerade till vad din hund vill ha - oavsett om det är en långsam promenad eller en snabb promenad runt kvarteret, Pawshake's hundrastare hjälper dig gärna.

Djurägare i Olskroken bokar hundpromenader på Pawshake. Över 230 djurägare i Olskroken har lämnat en recension, med ett medel på 4.97/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express