1. Kattpassning
  2. Älta

Kattpassning, Älta

Drop-in besök åt din katt

Tjänst
Plats
Datum
Pris (SEK)
Hur många husdjur?
liten hund0-8 kg
Medelstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Stor hund+45 kg
Katt Alla
Litet djurFågel, kanin, iller, ...
Avancerade filter
ZiyaZ

1. Ziya

7 km
från
140 kr
/dag
Ny djurvakt

Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm

Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
ZiyaZ

1. Ziya

Ny djurvakt
Warm, and Reliable Pet Sitter in Stockholm7 km
Kalendern uppdaterades nyligen
Senast bokad 3 dagar sen
från
140 kr
/dag
AnastasiiaA

2. Anastasiia

3.1 km
från
100 kr
/dag

Just a girl who really love pets 🐾💗

Senast bokad 6 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
AnastasiiaA

2. Anastasiia

Just a girl who really love pets 🐾💗3.1 km
Senast bokad 6 dagar sen
Senast kontaktad 13 dagar sen
från
100 kr
/dag
Du och ditt husdjur är i trygga händer när du bokar och betalar via Pawshake.
AnnA

3. Ann

6.8 km
från
250 kr
/dag
5 recensioner

Kattvakt och hundrastning

Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
AnnA

3. Ann

Kattvakt och hundrastning6.8 km
(5 recensioner)
Bor med 1 hund
Bor med galgo nexus
"Ann passade våra två skygga katthemskatter i över två veckor och vi är jättenöjda med hennes insats. Ann är trevlig att ha att göra med, pålitlig och mycket bra på att återkoppla angående katternas mående. Vi rekommenderar varmt att samarbeta med Ann för dig som behöver stöd i tillsyn för ditt husdjur. "
OlofO
Granskning av Olof
från
250 kr
/dag
KaylaK

4. Kayla

2.7 km
från
140 kr
/dag
5 recensioner
2
återkommande gäster

Animal Lover! Redo att hjälpa till!

Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
KaylaK

4. Kayla

Animal Lover! Redo att hjälpa till!2.7 km
(5 recensioner)
2 återkommande gäster
Senast kontaktad 5 dagar sen
Senast aktiv 2 dagar sen
"Jag vill varmt rekommendera Kayla som kattvakt! Under lite mer än en vecka passade hon mina katter, både med besök och som husvakt. Det är tydligt att hon verkligen är en djurvän och dessutom flexibel och lätt att kommunicera med. Jag hoppas och tror vi kommer få fler chanser att ha kontakt!"
IrisI
Granskning av Iris
från
140 kr
/dag
ToveT

5. Tove

5.5 km
från
350 kr
/dag
7 recensioner
4
återkommande gäster

Husdjursvakt/ hundpromenader kring Vendelsö

Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
ToveT

5. Tove

Husdjursvakt/ hundpromenader kring Vendelsö5.5 km
(7 recensioner)
4 återkommande gäster
Senast kontaktad 8 dagar sen
Senast aktiv 7 dagar sen
"Vi är så nöjda med Tove som kaninvakt och har anlitat henne flera gånger när vi är bortresta. Hon är pålitlig och lyhörd och jättefin med kaninerna! "
MariaM
Granskning av Maria
från
350 kr
/dag
MechelleM

6. Mechelle

5.9 km
från
130 kr
/dag

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾

Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
MechelleM

6. Mechelle

Caring & Reliable Pet Sitter for All Animals 🐾5.9 km
Senast bokad igår
Senast kontaktad 5 dagar sen
från
130 kr
/dag
IsakI

7. Isak

3.3 km - Bollmora
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

trygg och omtänksam djurpassning

Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
IsakI

7. Isak

Ny djurvakt
trygg och omtänksam djurpassning3.3 km - Bollmora
Senast bokad 14 dagar sen
Senast kontaktad 3 dagar sen
från
150 kr
/dag
EviE

8. Evi

3.3 km
från
180 kr
/dag
1 recension

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt

Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
EviE

8. Evi

Erfaren hundpromenör & trygg kattvakt3.3 km
(1 recension)
Senast bokad 8 dagar sen
Senast kontaktad 12 dagar sen
från
180 kr
/dag
FridaF

9. Frida

6.9 km
från
175 kr
/dag

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt

Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
FridaF

9. Frida

Ditt husdjurs andra hem – tryggt, aktivt och personligt6.9 km
Senast kontaktad 10 dagar sen
Senast aktiv 9 dagar sen
från
175 kr
/dag
YevheniiaY

10. Yevheniia

6.1 km
från
150 kr
/dag
Ny djurvakt

Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän

Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
YevheniiaY

10. Yevheniia

Ny djurvakt
Glada promenader och omtanke för din fyrbenta vän6.1 km
Senast aktiv 11 dagar sen
Bor med 1 hund
från
150 kr
/dag
AnneliA

11. Anneli

5.8 km
från
300 kr
/dag

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur

Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
AnneliA

11. Anneli

Djurälskare finnes med erfarenhet av katt, hund, smådjur 5.8 km
Bor med 1 katt
Svarar vanligtvis inom en timme
från
300 kr
/dag

Varför ska jag ha en kattvakt?

Många kattägare vet att katter kan vara ganska petiga och föredrar att vara i sin egen bekanta miljö än en obekant plats. Även om vissa katter kan anpassa sig om de måste, kan många bli stressade av att transporteras någonstans. \n\nDet är här en vänlig kattvakt Älta hos Pawshake kan hjälpa. Vår Älta kattvakts expert kan komma och besöka din katt medans du är borta på semester eller är på jobbet. De kan även vid behov sova över. Med våra kattvaktar som är tillmötesgående och prisvärda kommer du att hitta ett alternativ som passar dig. Oavsett om du bara behöver en kattvakt i ett par timmar eller att någon besöker din katt varje dag i en vecka, våra Älta kattvakter kan skräddarsy sin tjänst så att den passar både dig och din katt.\n\nÄven om de flesta katter klarar att vara ensama ett tag kan ett kattvaktbesök ha många fördelar. Din Pawshake-kattvakt kan mata din katt, fylla på vattenskålen med färskt vatten, städa kattlådan och spendera kvalitetstid med din katt. Bättre än ett katteri.\n\nOch till sist är varje bokning med Pawshake med en verifierad kattvakt och inkluderar Pawshake-garantin och veterinärtäckningen så att du inte har något att oroa dig för!

Djurägare i Älta bokar kattvakt på Pawshake. Över 427 djurägare i Älta har lämnat en recension, med ett medel på 4.95/5. Alltihop betalas säkert med Visa, Mastercard, American Express